logo mainpp

Carian Pegawai

Nama Pegawai
Pilih Unit
  Reset


Name Position Department Email samb.
Y.B. Dato' Hj. Mohd Salleh bin Man Yang di-Pertua MAINPP Pengurusan mohdsallehman@mainpp.gov.my
Y.Bhg. Dato' Haji Abdul Halim bin Hussain Timbalan Yang di-Pertua Pengurusan
Y.Bhg. Dato' Hj Sazali bin Hj Hussein Setiausaha Pengurusan sazali_hussein@penang.gov.my
Puan Putri Irhanan binti Sapeli Pengurus Baitulmal (M48) Pengurusan putri@mainpp.gov.my
Encik Fakhruddin bin Abd Rahman Pegawai Tadbir Unit Pembangunan Hartanah dan Harta Wakaf fakhruddin@mainpp.gov.my 117
Encik Shahril bin Shahrom Pegawai Tadbir Unit Pengurusan dan Penyelenggaraan Premis shahril@mainpp.gov.my 113
Encik Kamal bin Said Pegawai Tadbir Unit Pengurusan Dana Wakaf kamal@mainpp.gov.my 120
Puan Siti Noor Mardiana binti Shahrom Pegawai Tadbir Bahagian Undang-undang mardiana@mainpp.gov.my 126
Encik Mohd Fazly bin Mohd Zaki Pegawai Tadbir Bahagian Kewangan dan Akaun fazly.zaki@mainpp.gov.my 105
Puan Nur Afiqah binti Sumari Jurutera Unit Pembangunan Hartanah dan Harta Wakaf  afiqah@mainpp.gov.my 114
Puan Selamah binti Abdullah Penolong Pegawai Tadbir Bahagian Pentadbiran dan Sumber Manusia selamah@mainpp.gov.my 108
Puan Faridah binti Ariffin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Bahagian Pentadbiran dan Sumber Manusia faridah@mainpp.gov.my 112
Puan Siti Nurbaya binti Osman Penolong Akauntan Bahagian Kewangan dan Akaun sitinurbaya@mainpp.gov.my 110
Encik Muhammad Nasir b in Abd Razak Penolong Pegawai Tadbir Unit Pengurusan dan Penyelenggaraan Premis nasir@mainpp.gov.my 124
Encik Mohd Akhmar bin Mohd Mokhtar Penolong Jurutera Unit Pengurusan dan Penyelenggaraan Premis m_akhmar@mainpp.gov.my 119
Puan Nur Hafizah binti Zakaria Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha hafizah@mainpp.gov.my 125
Encik Mohd.Nazrul bin Zainal Penolong Pegawai Tadbir Unit Pembangunan Hartanah dan Harta Wakaf nazrul@mainpp.gov.my 118
Puan Nur Azlinda binti Alias Penolong Pegawai Tadbir Unit Pengurusan dan Penyelenggaraan Premis azlinda@mainpp.gov.my 127
Encik Muhamad Hafiz bin Abd Mutalib Penolong Pegawai Undang-Undang Bahagian Undang-undang hafizmutalib@mainpp.gov.my 121
Puan Noorazreen binti Ilias Penolong Pegawai Tadbir Unit Pengurusan Dana Wakaf noorazreen@mainpp.gov.my 122