logo mainpp

Carian Pegawai

Nama Pegawai
Pilih Unit
  Reset


Name Position Department Email samb.
YBhg. Dato' Haji Abdul Malik bin Abul Kassim Yang di-Pertua MAINPP Pengurusan abdulmalik@mainpp.gov.my
YB. Dato' Ir Haji Ahmad Zakiyuddin bin Abd. Rahman Timbalan Yang di-Pertua Pengurusan zakiyuddin@mainpp.gov.my
Encik Fakhruddin bin Abdul Rahman (Haji) Setiausaha Pengurusan fakhruddin@mainpp.gov.my 117
Encik Shamsul Bahar bin Abd Rani (Haji) Pengurus Baitulmal Pengurusan shamsul@mainpp.gov.my 102
Encik Fakhruddin bin Abd Rahman (Haji) Pegawai Tadbir Unit Pembangunan Hartanah dan Harta Wakaf fakhruddin@mainpp.gov.my 117
Encik Shahril bin Shahrom Pegawai Tadbir Unit Pengurusan dan Penyelenggaraan Premis shahril@mainpp.gov.my 113
Encik Kamal bin Said (Haji) Pegawai Tadbir Unit Pengurusan Dana Wakaf kamal@mainpp.gov.my 120
Encik Mohd Fazly bin Mohd Zaki Pegawai Tadbir Bahagian Kewangan dan Akaun fazly.zaki@mainpp.gov.my 105
Puan Nur Amirah binti Rosely Pegawai Tadbir Bahagian Undang-undang amirarosely@mainpp.gov.my 126
Encik Mohd Akhmar bin Mohd Mokhtar Jurutera Unit Pembangunan Hartanah dan Harta Wakaf m_akhmar@mainpp.gov.my 119
Puan Selamah binti Abdullah Penolong Pegawai Tadbir Bahagian Pentadbiran dan Sumber Manusia selamah@mainpp.gov.my 108
Encik Muhammad Nasir bin Abd Razak Penolong Pegawai Tadbir Unit Pengurusan dan Penyelenggaraan Premis nasir@mainpp.gov.my 124
Puan Faridah binti Ariffin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Bahagian Pentadbiran dan Sumber Manusia faridah@mainpp.gov.my 112
Puan Siti Nurbaya binti Osman Penolong Akauntan Bahagian Kewangan dan Akaun sitinurbaya@mainpp.gov.my 110
Encik Mohd.Nazrul bin Zainal Penolong Pegawai Tadbir Unit Pembangunan Hartanah dan Harta Wakaf nazrul@mainpp.gov.my 118
Encik Muhamad Hafiz bin Abd Mutalib Penolong Pegawai Tadbir Unit Pengurusan dan Penyelenggaraan Premis hafizmutalib@mainpp.gov.my 121
Puan Norazila binti Mat Ratin Penolong Pegawai Tadbir Unit Pembangunan Hartanah dan Harta Wakaf norazila@mainpp.gov.my 136
Puan Nur Azlinda binti Alias Penolong Pegawai Tadbir Bahagian Undang-undang azlinda@mainpp.gov.my 121
Puan Noorazreen binti Ilias Penolong Pegawai Tadbir Unit Pengurusan Dana Wakaf noorazreen@mainpp.gov.my 122
Puan Nur Hafizah binti Zakaria Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha hafizah@mainpp.gov.my 125